info@drhasantanyeri.com
  +90 212 266 75 31
EN
EN
TANYERİ KBB KLİNİĞİ
TANYERİ KBB KLİNİĞİ
Ana Sayfa / Tanyeri KBB Kliniği

Yurt içi ve yurt dışında 30 yılı aşkın süreden gelen deneyimle, sizlere Tanyeri KBB’de uzman kadromuzla birlikte hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Amerika Birleşik Devletleri’nden Türkiye’ye ilk stapedektomi ameliyatı ve modern rinoloji gibi birçok yeniliği babam Op. Dr. Abdülkadir Tanyeri getirdi. Ankara Hastanesi KBB Kliniği Şefi iken Ankara’da Tanyeri KBB kliniğinin temellerini attı. Op. Dr. Dr. Abdülkadir Tanyeri’nin izinden ilerlediğimiz kliniğimizde, gelenekselden gelen yakın doktor hasta ilişkisinin önemini bilen bir çizgide hastalarımızı tedavi ediyoruz. “Hastalık değil, hasta vardır.” ilkesinden hareketle, misafirlerimize hak ettikleri değer, yakın ilgi ve kişiye özel tedavi imkanını kliniğimizde sunabilmenin keyfini yaşıyoruz. Gerek yurt içi, gerek yurt dışından gelen hastalarımızla telefon, sosyal medya veya elektronik posta gibi farklı kanallardan iletişime geçerek; kliniğimize transferlerinden, tedavi takiplerine kadar tüm süreçlerini organize ediyoruz. Acil ihtiyaçlarında hastalarımızla birebir temasta kalarak, tedavi süreçlerinin bizimle yakın bağlantı içinde tamamlanmasını sağlıyoruz.

Tanyeri KBB’de sizi güler yüz ve yakın ilgi ile karşılayan hekim, hemşire, hasta ilişkileri ve sağlık iletişimi ekibimizin yanı sıra, teknolojinin sunduğu son yöntemler ve öncü uygulamalarla, nesiller boyu edindiğimiz akademik ve pratik bilgi birikimimizle ağırlıyoruz. Kısa zamanlara sıkışmamış ve aceleci bir yaklaşımdan uzak, birebir ilgi görebileceğiniz üst düzey bir sağlık hizmeti sunuyoruz.

Sadece randevu saatinizde değil, her ihtiyacınız olduğunda ulaşabileceğiniz sağlık hizmeti anlayışımızla tanışmanız için sizleri kliniğimize davet ediyoruz.

Dünya standartlarında, hak ettiğiniz kalitede sağlık hizmetine her zaman ulaşmanız dileğiyle, sağlıkla kalın...

Prof. Dr. Hasan Tanyeri

İLETİŞİM
Fulya Mahallesi Yeşilçimen Sokak No:12
Polat Tower Residence Ofis Katı 443
34360 İstanbul

Telefon : +90 212 266 75 31
Email : info@drhasantanyeri.com
Copyright @ 2016. Prof. Dr. Hasan Tanyeri.
Bu sitede yer alan içerik bilgi amaçlıdır. Doğrudan doktor tavsiyesi olarak algılanmamalıdır.